Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Naiset Joukkueenjohtaja Saarenmaa Elina @: jojo.lukkonaiset@juniorilukko.fi
tel:044 5313 913
U18 B-SM Joukkueenjohtaja Järvenpää Joonas @: jojoBlukko@juniorilukko.fi
tel:0505665627
U18 B-SM Joukkueenjohtaja Valtanen Ilpo @: ilpo.valtanen@upm.com
tel:0407712698
U18 B-Mestis Joukkueenjohtaja Peltola Janne @: janne.peltola@winnova.fi
tel:0407381246
U16 C-SM Joukkueenjohtaja Siivonen Teemu @: jojo.lukko05@juniorilukko.fi
tel:0447875502
U15 C2-06 Joukkueenjohtaja Ahtola Mikko @: jojo.lukko06@juniorilukko.fi
tel:040-7260987
U15 C2-06 Team Joukkueenjohtaja Mäkinen Marko @: jojo3.lukko06@juniorilukko.fi
tel:050-4620287
U14 D1-07 Joukkueenjohtaja Lindholm Pia @: jojo2.lukko07@juniorilukko.fi
tel:050-3447707
U14 D1-07 Joukkueenjohtaja Ranne Jyri @: jojo.lukko07@juniorilukko.fi
tel:0400831701
U13 D2-08 Joukkueenjohtaja Rapeli Piia tel:050 324 1346
U13 D2-08 Joukkueenjohtaja Tuominen Jani @: jojo.lukko08@juniorilukko.fi
tel:0405154180
U12 E1-09 Joukkueenjohtaja Granlund Henna @: granlundhenna85@gmail.com
tel:0408372606
E1&E2 yhdistelmä Joukkueenjohtaja Saurio Karoliina @: karoliina.saurio@gmail.com
tel:0505240013
U11 E2-10 Joukkueenjohtaja Perälä Aki @: rahasto.lukko10@juniorilukko.fi
tel:0449700214
U11 E2-10 Joukkueenjohtaja Saurio Karoliina @: karoliina.saurio@gmail.com
tel:0505240013
U10 F1-11 Joukkueenjohtaja Koskinen Juha @: jojo.lukko11@juniorilukko.fi
tel:0505691717
U10 F1-11 Joukkueenjohtaja Valtanen Jaana @: jaanav82@gmail.com
tel:0503104415
F1&F2 yhdistelmä Joukkueenjohtaja Jasmavaara Sari @: sari.t.kokko@gmail.com
tel:
F1&F2 yhdistelmä Joukkueenjohtaja Teerialho Marcus @: mteerialho@hotmail.com
tel:0456312656
F1&F2 yhdistelmä Joukkueenjohtaja Valtanen Jaana @: jaanav82@gmail.com
tel:0503104415
U9 F2-12 Joukkueenjohtaja Jasmavaara Sari @: sari.t.kokko@gmail.com
tel:
Special Hockey Joukkueenjohtaja Aikko Mikko @: mikko.aikko@juniorilukko.fi
tel:0400 529 025
Special Hockey Joukkueenjohtaja Korhonen Marjut @: specialhockey@juniorilukko.fi
tel:0449584400