Kalenteri
Lokakuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
40
 
 
 
1
Harjoitukset:Harjoitushalli
7:15-8:00
Aamujää
Aamujää kl 7.15-8:00 Suunnitelkaa edellisenä iltana viimeistään mitä aamujääl
Harjoitukset:Harjoitushalli
17:30-21:00
Jääharjoitus
Oheinen KuntoMax klo 17:30-18:30 jää 19:15-20:15 Loppulämpö 20:15-21
2
Harjoitukset:Harjoitushalli
17:30-21:00
Jääharjoitus
Oheinen klo 17:30-18:30 KuntoMax j
3
4
Tapahtuma:15:30 GHD Tapahtuma Liiga naisia paikalla
GHD jää Kivikylän areenalla 16-17. Piilikangas vetää tapahtuman, mutta joukku
41
5
6
Harjoitukset:Kivikylän areena
18:15-21:45
Jääharjoitus
Oheinen KuntoMax klo18:15 Jää klo 19:45-21.00 loppulämpö 21:00-21:45
7
Harjoitukset:Kivikylän areena
18:30-21:45
Jääharjoitus
Oheinen klo 18:30 Jää 20:00-21:00 Loppulämpö 21:00-21:45
8
Harjoitukset:Harjoitushalli
7:15-8:00
Aamujää
Aamujää 7.15-8.00 Sopikaa edellisenä iltana, aamujään ohjelma.
Harjoitukset:Harjoitushalli
17:45-21:00
Jääharjoitus
Oheinen klo 17:45 jää klo 19:15-20:15 loppulämpö 20:15-21:00
9
Harjoitukset:Kivikylän areena
17:00-20:30
Jääharjoitus
Oheinen klo 17:00 jää 18:30-19:45 loppulämpö 19:45-20:30
10
Peli:Harjoitushalli
16:00-18:30
Lukko -HIFK
Paikalle klo 13:40 jotta ehdit hakea varusteet. Harjoitushalli paikalla klo 1
11
42
12
13
Harjoitukset:Kivikylän Areena
18:15-21:45
Jääharjoitus
Oheinen Kuntomax klo 18.15 Jää klo 19:45-21:00 Loppulämpö 21:00-21:45
14
Harjoitukset:Harjoitushalli
17:30-20:45
Jääharjoitus
Oheinen klo 17:30 jää 19:00-20:00 loppulämpö 20:00-20.45
15
Harjoitukset:Harjoitushalli
7:15-8:00
Aamujää
Aamujää 7:15-8:00 Suunnitelkaa edellisenä iltana mitä aamujäällä teette
Harjoitukset:Kivikylän Areena
18:30-21:45
Jääharjoitus
Oheinen klo 18.30 jää 20:00-21:00 Loppulämpö 21.00-21.45
16
Harjoitukset:Kivikylän Areena
16:30-20:00
Jääharjoitus
Loistekeskus Marika klo 16.30-17:00, jonka jälkeen Oheinen ja Jää klo 18.00-1
17
Peli:Tapiola 2
12:50-15:20
K-Espoo-Lukko
Paikalla Kivikylällä klo 7:00 lähtö klo 7:15 Ykityiskohtaisempi aikataulu tul
18
Peli:Tesoma 1
14:45-17:15
Ilves-Lukko
Paikalla Kivikylä klo 9:40 Lähtö klo 10:00 Eura lähtö klo 10:30 Yksityiskohta
43
19
20
Harjoitukset:Kivikylän areena
18:15-21:45
Jääharjoitus
Oheinen KuntoMax klo 18:15 Jää klo 19:45-21:00 loppulämpö 21:00-21:45
21
Harjoitukset:Kivikylän areena
17:30-21:45
Jääharjoitus
Neuvotteluhuone Kivikylä 17.30-18.30 Oheinen 18.30 jää 20:00-21:00 loppu
22
Harjoitukset:Harjoitushalli
7:15-8:00
Aamujää
Aamujää 7:15-8.00
Harjoitukset:Kivikylän areena
17:15-20:30
Jääharjoitus
Oheinen klo 17:15 jää klo 18:45-19:45 loppulämpö 19:45-20:30
23
Harjoitukset:Harjoitushalli
16:30-19:45
Jääharjoitus
Oheinen klo 16.30 jää 18:00-19:00 loppulämpö 19:00-19:45
24
25
44
26
27
Harjoitukset:Kivikylän Areena
18:15-21:45
Jääharjoitus
Oheinen klo 18:15 jää 19:45-21:00 Loppulämpö 21:00-21:45
28
29
Harjoitukset:Harjoitushalli
7:15-8:00
Aamujää
Aamujää 7.15-8.00
Harjoitukset:Kivikylän Areena
18:30-21:45
Jääharjoitus
Oheinen klo 18:30 jää 20:00-21:00 loppulämpö 21:00-21:45
30
Harjoitukset:Tuki-Areena 1
18:00-21:15
Jääharjoitus
Oheinen klo 18:00 jää 19:30-20:30 loppulämpö 20:30-21:15
31
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=Naiset_6650
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita